+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

LITE RACER K

 • Производител: Adidas
 • Возраст: За тинејџери
 • Шифра на производ: BC0073
2.490,00 ден.


 • 36 (22,00 cm)
  3.5
 • 36.5 (22,50 cm)
  4
 • 37 (23,00 cm)
  4.5
 • 38 (23,50 cm)
  5
 • 38.5 (24,00 cm)
  5.5
+
-

Нема коментари за овој производ.