fb_img
 BC0598

TERREX GTX K

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: BC0598
39%
5.590,00 ден.
3.390,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

19%
Adidas
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Adidas
19%
Adidas
5.590,00 ден.
4.490,00 ден.
Adidas