fb_img
 BC0965

Adidas TERREX EASTRAIL GTX

 • За возрасни
 • Шифра на производ: BC0965
6.190,00 ден.
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44.5
  10
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сива
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
7.390,00 ден.
Adidas
Adidas
6.190,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
TERREX
7.390,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
Adidas
6.190,00 ден.
Adidas
Adidas
13.590,00 ден.
Adidas
Adidas
8.690,00 ден.
Adidas
30%
TERREX
8.690,00 ден.
6.083,00 ден.
Adidas