fb_img
 BJ9126

TASTIGO17 SHO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: BJ9126
50%
1.790,00 ден.
890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 297,00 ден. со
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал 100% Полиамид
Подгрупа Шорцеви-фудбал
Спорт Teamwear
Производител Adidas


Слични производи

1.790,00 ден.
Adidas
1.890,00 ден.
Adidas