fb_img
 BK4762

SQUAD 17 SHO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: BK4762
1.190,00 ден.
или на 3 рати без камата по 397,00 ден. со
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Шорцеви-фудбал
Спорт Teamwear
Производител Adidas


Слични производи

1.190,00 ден.
Adidas