fb_img
 BP7192

ENTRADA 14 SHO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: BP7192
890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 297,00 ден. со
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Шорцеви-фудбал
Спорт Teamwear
Производител Adidas


Слични производи

890,00 ден.
Adidas
890,00 ден.
Adidas