fb_img
 BQ3198-001

NIKE TODOS

 • За возрасни
 • Шифра на производ: BQ3198-001
21%
3.790,00 ден.
2.990,00 ден.
 • 40.5
  7.5
 • 41
  8
 • 42
  8.5
 • 9
 • 43
  9.5
 • 44
  10
 • 44.5
  10.5
 • 45
  11
 • 45.5
  11.5
 • 46
  12
 • 47
  12.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика  Постава: Платно  Ѓон: Пластика
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Nike