fb_img
 BQ3207-014

WMNS NIKE REVOLUTION 5

 • За возрасни
 • Шифра на производ: BQ3207-014
29%
3.790,00 ден.
2.690,00 ден.
или на 3 рати без камата по 897,00 ден. со
 • 6.5
 • 38
  7
 • 38.5
  7.5
 • 39
  8
 • 8.5
 • 9
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Платно  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Nike