+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

PERSISTAR FIT

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За возрасни
  • Шифра на производ: BR1059
890,00 ден.


  • S
  • M
+
-

Нема коментари за овој производ.