fb_img
 BR1059

Adidas PERSISTAR FIT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: BR1059
22%
890,00 ден.
690,00 ден.
  • S
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Сива
Материјал 100% Поликарбонат
Подгрупа Наочари за пливање
Спорт За Лето
Производител Adidas