fb_img
 BR1091

Adidas PERSISTAR FIT M

  • За возрасни
  • Шифра на производ: BR1091
16%
1.190,00 ден.
990,00 ден.
  • S
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Сина
Материјал 100% Поликарбонат
Подгрупа Наочари за пливање
Спорт За Лето
Производител Adidas