fb_img
 BR4134

3STRIPED WB

  • За возрасни
  • Шифра на производ: BR4134
51%
4.890,00 ден.
2.390,00 ден.
  • S
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја
Материјал 100% Полиамид
Подгрупа Шушкавци
Спорт Lifestyle
Производител Adidas