fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 BR7843

DFB H JSY

  • За возрасни
  • Шифра на производ: BR7843
69%
5.590,00 ден.
1.690,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал 51% Полиестер 49% Рециклиран полиестер
Подгрупа Дресови
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

63%
5.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
64%
5.590,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
69%
5.590,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
69%
5.590,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
69%
5.590,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
69%
5.590,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
30%
5.590,00 ден.
3.890,00 ден.
Adidas