fb_img
 BS0980

Adidas XPLORIC Parka

  • За возрасни
  • Шифра на производ: BS0980
30%
9.290,00 ден.
6.503,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • 2XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Полиамид
Подгрупа Јакни
Спорт Урбана Зима
Производител Adidas