fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 BV3774-063

W NSW DRESS LS FLC VRSTY

  • За возрасни
  • Шифра на производ: BV3774-063
30%
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 52% Памук 28% Вискоза 20% Полиестер
Подгрупа Фустани
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

41%
W
4.390,00 ден.
2.590,00 ден.
Nike
41%
W
4.390,00 ден.
2.590,00 ден.
Nike