fb_img
 CD5463-002

NIKE COURT VISION LO

 • За возрасни
 • Шифра на производ: CD5463-002
31%
4.490,00 ден.
3.090,00 ден.
 • 40.5
  7.5
 • 41
  8
 • 42
  8.5
 • 42.5
  9
 • 43
  9.5
 • 44
  10
 • 44.5
  10.5
 • 45
  11
 • 45.5
  11.5
 • 46
  12
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Кожа  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

20%
NIKE
4.490,00 ден.
3.590,00 ден.
Nike
31%
NIKE
4.490,00 ден.
3.090,00 ден.
Nike