fb_img
 CE9048

Adidas CORE18 RN JKT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CE9048
2.490,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Полиамид
Подгрупа Шушкавци
Спорт Фудбал
Производител Adidas