fb_img
 CF1032

YG ID STAD FZ H

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: CF1032
70%
3.390,00 ден.
990,00 ден.
  • 7-8 год. ( cm)
    128
  • 140
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Сина
Материјал 67% Памук 33% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

41%
YG
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
38%
YG
3.090,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas
51%
YG
3.690,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas