fb_img
 CF6438

YB SID HOODIE

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: CF6438
50%
2.790,00 ден.
1.390,00 ден.
  • 5-6 год.
    116
  • 140
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Сива
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

50%
YB
2.790,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
51%
YB
3.090,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
51%
YB
3.090,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas