fb_img
 CF6722

YG ID STADIUM H

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: CF6722
67%
3.390,00 ден.
1.090,00 ден.
  • 11-12 год.
    152
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Зелена
Материјал 74% Памук 26% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

71%
3.090,00 ден.
890,00 ден.
Adidas