fb_img
 CF7436

I MM SID G SET

 • За бебиња (до 3 год.)
 • Шифра на производ: CF7436
59%
2.190,00 ден.
890,00 ден.
 • 12-18 мес.
  86
 • 1-2 год.
  92
 • 2-3 год.
  98
 • 104
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Бела
Материјал 94% Памук 6% Еластин
Подгрупа Тренерки
Спорт Тренинг
Производител Adidas