fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 CG3552

eezay dots W

 • За возрасни
 • Шифра на производ: CG3552
50%
1.190,00 ден.
590,00 ден.
 • 36⅔
  4
 • 38
  5
 • 39⅓
  6
 • 40⅔
  7
 • 8
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Синтетика Постава: Синтетика Ѓон: Синтетика
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

50%
1.190,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
58%
1.190,00 ден.
490,00 ден.
Adidas
50%
1.190,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
50%
1.190,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
50%
1.190,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
58%
1.190,00 ден.
490,00 ден.
Adidas
50%
1.190,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
50%
1.190,00 ден.
590,00 ден.
Adidas