fb_img
 CJ2158-010

NIKE W NSW ESSNTL SHORT FT HR

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CJ2158-010
18%
2.690,00 ден.
2.190,00 ден.
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 80% Памук 20% Полиестер
Подгрупа Шорцеви
Спорт Lifestyle
Производител Nike