fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 CJ2355-063

W NSW HRTG BODYSUIT SS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CJ2355-063
40%
1.990,00 ден.
1.190,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 61% Памук 33% Полиестер 6% Спандекс
Подгрупа Маици
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

59%
2.690,00 ден.
1.090,00 ден.
Nike
39%
2.290,00 ден.
1.390,00 ден.
Nike
27%
1.790,00 ден.
1.290,00 ден.
Nike
22%
1.790,00 ден.
1.390,00 ден.
Nike
29%
2.390,00 ден.
1.690,00 ден.
Nike
29%
2.390,00 ден.
1.690,00 ден.
Nike