fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 CK103062-4166

Sandberg ski pulli/Sparkling Cosmo

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: CK103062-4166
45%
1.090,00 ден.
590,00 ден.
  • 128
  • 9-10 год. ( cm)
    140
  • 11-12 год.
    152
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Аутдор
Производител Color Kids


Слични производи

45%
Sandberg
1.090,00 ден.
590,00 ден.
Color Kids