fb_img
 CK103068-187

Sevier hat

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: CK103068-187
63%
790,00 ден.
290,00 ден.
  • ONESZ
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Унисекс
Боја
Материјал 53% Полиестер 47% Памук
Подгрупа Капи
Спорт Lifestyle
Производител Color Kids