fb_img
 CK2087-101

MAMBA FURY

 • За возрасни
 • Шифра на производ: CK2087-101
7.590,00 ден.
 • 8
 • 42
  8.5
 • 42.5
  9
 • 9.5
 • 44
  10
 • 44.5
  10.5
 • 45
  11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Платно  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Кошарка
Производител Nike