fb_img
 CK7583-001

NIKE AIR MAX VG-R

 • За возрасни
 • Шифра на производ: CK7583-001
6.890,00 ден.
 • 40.5
  7.5
 • 41
  8
 • 42
  8.5
 • 42.5
  9
 • 43
  9.5
 • 44
  10
 • 44.5
  10.5
 • 45
  11
 • 45.5
  11.5
 • 46
  12
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Платно  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

NIKE
6.690,00 ден.
Nike
NIKE
6.890,00 ден.
Nike