fb_img
 CM7500

Adidas TERREX SWIFT R2 MID GTX

 • За возрасни
 • Шифра на производ: CM7500
20%
9.890,00 ден.
7.890,00 ден.
 • 39
  6
 • 40
  6.5
 • 40.5
  7
 • 41
  7.5
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
 • 46
  11
 • 46.5
  11.5
 • 12
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Високи
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas


Слични производи

20%
TERREX
9.890,00 ден.
7.890,00 ден.
Adidas
19%
Adidas
8.090,00 ден.
6.490,00 ден.
Adidas
30%
TERREX
11.190,00 ден.
7.790,00 ден.
Adidas
30%
TERREX
11.190,00 ден.
7.790,00 ден.
Adidas
19%
Adidas
8.690,00 ден.
6.990,00 ден.
Adidas
19%
Adidas
8.690,00 ден.
6.990,00 ден.
Adidas
19%
TERREX
13.590,00 ден.
10.890,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
9.890,00 ден.
7.890,00 ден.
Adidas
19%
Adidas
8.090,00 ден.
6.490,00 ден.
Adidas
9%
TERREX
7.390,00 ден.
6.690,00 ден.
Adidas