+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

TERREX SWIFT R2 MID GTX W

 • Производител: Adidas
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: CM7651
9.890,00 ден.
5.934,00 ден.


 • 4
 • 37 (23,00 cm)
  4.5
 • 38 (23,50 cm)
  5
 • 5.5
 • 6.5
+
-

Нема коментари за овој производ.