fb_img
 CM8540-

PREDATOR 19.4 FxG J

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: CM8540-
50%
2.790,00 ден.
1.390,00 ден.
  • 28
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Фудбал-копачки
Спорт Фудбал
Производител Adidas