fb_img
 CM9349

REEBOK ROYAL ULTRA SL

 • За возрасни
 • Шифра на производ: CM9349
50%
3.990,00 ден.
1.990,00 ден.
 • 37
  6.5
 • 38.5
  8
 • 39
  8.5
 • 40
  9
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Кожа  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Reebok


Слични производи

48%
REEBOK
3.690,00 ден.
1.890,00 ден.
Reebok
50%
REEBOK
4.590,00 ден.
2.290,00 ден.
Reebok
30%
REEBOK
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
Reebok
30%
REEBOK
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Reebok