fb_img
 CN9677-006

NIKE WMNS VICTORI ONE SLIDE

 • За возрасни
 • Шифра на производ: CN9677-006
20%
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
 • 35.5
  5
 • 36.5
  6
 • 38
  7
 • 39
  8
 • 40.5
  9
 • 10
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Папучи
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

20%
NIKE
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Nike