fb_img
 CP8738

duramo 8 m

 • За возрасни
 • Шифра на производ: CP8738
39%
4.290,00 ден.
2.590,00 ден.
 • 8
 • 42.5
  8.5
 • 45
  10.5
 • 46
  11
 • 46.5
  11.5
 • 12
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сива
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил, Синтетика Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

39%
duramo
4.290,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
20%
DURAMO
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
50%
duramo
2.790,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
29%
Adidas
3.690,00 ден.
2.590,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas
Adidas
3.390,00 ден.
Adidas
Adidas
3.090,00 ден.
Adidas