fb_img
 CP9222

NEMEZIZ TANGO 17.4 IN J

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: CP9222
60%
2.790,00 ден.
1.090,00 ден.
  • 38
    5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Портокалова
Материјал Лице: Синтетика Постава: Синтетика, Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

48%
2.490,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
60%
2.490,00 ден.
990,00 ден.
Adidas