fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 CP9510

adilette CF+ cork W

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CP9510
50%
1.790,00 ден.
890,00 ден.
  • 36.5
    4
  • 5
  • 6
  • 40.5
    7
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил, Синтетика Ѓон: Синтетика
Подгрупа Папучи
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи

користи код
16%
Adidas
2.490,00 ден.
2.090,00 ден.
Adidas
користи код
16%
Adidas
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
користи код
16%
Adidas
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
користи код
16%
Adidas
1.190,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
користи код
18%
Adidas
1.590,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
користи код
18%
Adidas
1.590,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
користи код
18%
Adidas
1.590,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
користи код
31%
Adidas
1.590,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
користи код
18%
Adidas
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas