fb_img
 CU5411-702

NIKE W NSW AIR DRESS SMLS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CU5411-702
39%
4.090,00 ден.
2.490,00 ден.
  • XS
  • S
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Жолта
Материјал 68% Полиестер 27% Најлон 5% Спандекс
Подгрупа Фустани
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

59%
4.390,00 ден.
1.790,00 ден.
Nike
59%
4.390,00 ден.
1.790,00 ден.
Nike
40%
4.990,00 ден.
2.990,00 ден.
Nike
40%
3.990,00 ден.
2.390,00 ден.
Nike
39%
4.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Nike