fb_img
 CU8374-010

NIKE G NSW TRK SUIT TRICOT

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: CU8374-010
29%
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

60%
G
3.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Nike