fb_img
 CV3588

Adidas SANTOS SOCK 18

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CV3588
490,00 ден.
  • 3436
  • 3739
  • 4042
  • 4345
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 65% Полиестер 35% Вискоза
Подгрупа Чорапи
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
490,00 ден.
Adidas
Adidas
490,00 ден.
Adidas