fb_img
 CV3695

Adidas CORE18 RN JKT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CV3695
2.490,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црвена
Материјал 100% Полиамид
Подгрупа Шушкавци
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
32%
CORE18
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas