fb_img
 CV5150

3S FAD SH CL

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CV5150
68%
2.790,00 ден.
890,00 ден.
или на 3 рати без камата по 297,00 ден. со
  • S
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Шорцеви за пливање
Спорт За Лето
Производител Adidas


Слични производи