fb_img
 CW3263-001

NIKE REVOLUTION 5 POWER GG

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: CW3263-001
3.390,00 ден.
 • 36.5
  4.5Y
 • 37.5
  5Y
 • 38
  5.5Y
 • 38.5
  6Y
 • 39
  6.5Y
 • 40
  7Y
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Синтетика  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

NIKE
3.090,00 ден.
Nike
29%
NIKE
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Nike