fb_img
 CW5559

Adidas Everlite

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CW5559
25%
790,00 ден.
590,00 ден.
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Полипропилен
Подгрупа Костобрани
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

25%
Adidas
790,00 ден.
590,00 ден.
Adidas