fb_img
 CW5602

Predator TRAIN

 • За возрасни
 • Шифра на производ: CW5602
46%
1.490,00 ден.
790,00 ден.
 • 19.6cm - 21.6cm
  8
 • 21.6cm - 24.1cm
  9
 • 24.1cm - 26.6cm
  10
 • 26.6cm - 29.2cm
  11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 63% Полиестер 37% Полуретан
Подгрупа Голмански ракавици
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

46%
Predator
1.490,00 ден.
790,00 ден.
Adidas
20%
PRED
1.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
20%
PRED
1.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
1.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
18%
Adidas
2.190,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas