fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 CW5602

Predator TRAIN

 • За возрасни
 • Шифра на производ: CW5602
60%
1.490,00 ден.
590,00 ден.
 • 21.6cm - 24.1cm
  9
 • 24.1cm - 26.6cm
  10
 • 26.6cm - 29.2cm
  11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 63% Полиестер 37% Полуретан
Подгрупа Голмански ракавици
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

60%
1.490,00 ден.
590,00 ден.
Adidas
20%
1.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas