fb_img
 CW5606

Predator JUNIOR

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: CW5606
18%
1.090,00 ден.
890,00 ден.
 • 13.7cm - 15.4cm
  5
 • 15.4cm - 17.5cm
  6
 • 17.5cm - 19.6cm
  7
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 70% Полиуретан 30% Полиестер
Подгрупа Голмански Ракавици
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

18%
PRED
1.090,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
18%
PRED
1.090,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
Adidas
1.090,00 ден.
Adidas