fb_img
 CW6894-719

NIKE M NK FLC PARK20 PO HOODIE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CW6894-719
21%
3.790,00 ден.
2.990,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Жолта
Материјал 80% Памук 20% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Фудбал
Производител Nike


Слични производи

21%
3.790,00 ден.
2.990,00 ден.
Nike