fb_img
 CX0010

BT HR Def AI

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CX0010
60%
4.290,00 ден.
1.690,00 ден.
  • XXS
  • XS
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бордо
Материјал 79% Полиестер 21% Рециклиран полиестер
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

60%
BT
3.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas