fb_img
 CY6030

CLMHT GLOVE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CY6030
21%
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
  • S
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Сива
Материјал 96% Полиестер 4% Еластодин
Подгрупа Ракавици
Спорт Тренинг
Производител Adidas