fb_img
 CY6056

T.TROLLEY Medium - 61cm x 35.5cm x 28cm - 56.48 L

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CY6056
20%
12.390,00 ден.
9.890,00 ден.
  • XXS
  • M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Памук
Подгрупа Куфери
Спорт Тренинг
Производител Adidas